OFERTA WSPÓŁPRACY DLA KLIENTÓW BIZNESOWYCH

DLACZEGO WARTO ZE MNĄ WSPÓŁPRACOWAĆ?

Żyjemy w pędzie i coraz bardziej rosnących wymaganiach. Świetnie rozumiem, że projekt jest na wczoraj. Jestem produktywny dlatego czas realizacji zamówienia jest krótki. Im szybciej dostanę feedback tym szybciej otrzymasz produkt finalny.

10 lat temu zaczynałem jako fotoreporter, filmy robię od 4 lat. Znam dobrze sprzęt na którym pracuję. Wybierając mnie sięgasz po osobę, która wie jak wygląda produkt końcowy jeszcze przed naciśnięciem spustu migawki.

Aparat można kupić w 5 minut, ale doświadczenie zdobywa się latami. Ja nie trzymam go dla siebie. Gdy ze mną współpracujesz, otrzymujesz fachowe wparcie, opinie i porady dotyczące projektu.

Nie lubię w ludziach dwóch rzeczy: kłamstwa i chamstwa. W zamian proponuję szczerość i życzliwość. Gdziekolwiek się pojawię wprowadzam luźną i przyjemną atmosferę. Więcej na ten temat przeczytasz w opiniach moich klientów.

Stawiam na jakość, a nie ilość. Nie walczę ceną, nie stosuję kruczków, nie ukrywam dodatkowych kosztów. Dostajesz wycenę bazującą na cyfrach, a nie fantazji. Omawiamy warunki i wymagania, spisujemy umowę i rozliczamy się na FAKTURĘ.

Na bieżąco się dokształcam i uczę się na własnych błędach, aby nie popełniać ich w przyszłości. Nie ukrywam, że uczenie się sprawia mi też dużo frajdy, a szczególnie gdy klient jest zadowolony z moich nowych umiejętności.

Jak się ze mną pracuje?
Czym się zajmuję?

Maciej Sobol ja o mnie

W życiu staram się realizować dwa cele: 1) nie być bucem 2) wkładać całego siebie w to co robię. Mój ulubiony dźwięk to szelest folii w którą pakowane są klisze średnioformatowe. Czasami sypiam w hamaku w środku lasu, a czasem przed ekranem. Umiem pisać choć jestem beznadziejny w pisaniu o sobie.

Jestem sobą i nawet nie próbuję udawać, że jestem kimś innym. Widać to w moim sposobie bycia oraz pracach. Nikogo nie imituję, za nikim się nie oglądam. Ufam swojemu przekonaniu, a gdy coś robię to robię to na 100%. Sam tekst to tylko czcze gadanie, więc przeglądnij moje portfolio, które znajduje się poniżej i przekonaj się o czym mówię.

Wideo to najlepsza forma komunikacji. Pomogę Ci w przygotowaniu spotu reklamowego, wideo prezentacji, serii wywiadów czy poradników. Zrobię mini dokument o firmie, powstawianiu produktu lub nagram opinie klientów. 

Zajmuję się fotografią eventową oraz sesjami biznesowymi. Mogę uwiecznić na fotografiach ważne wydarzenie w historii Twojej firmy lub przygotować fotografie team’u na potrzeby strony www czy innych materiałów marketingowych. 

Masz już swój materiał i chciałbyś z niego zrobić krótkie podsumowanie czy film reklamowy? Poza filmowaniem i fotografią zajmuję się także montażem wideo. Montuję wywiady, spoty reklamowe, prezentacje firmy, produktu, reklamy typu pre-roll, teledyski i wiele więcej.

Startujesz z kanałem YouTube, który pomoże Ci budować wizerunek eksperta i pozyskiwać klientów? Dzięki mojej wiedzy ominiesz problemy początkującego. Doradzam w wyborze odpowiedniego sprzętu i pomagam stawiać pierwsze kroki od strony merytorycznej, wizualnej i marketingowej.

Kurs wideo to ogromne i skomplikowane przedsięwzięcie. Zdejmuję z głowy wszystkie problemy z nagraniem i montażem materiału wideo. Ty przygotowujesz część merytoryczną, a oświetlenie, tło, napisy, dźwięki, plansze, pomyłki, przejęzyczenia, jakość dźwięku i wideo oraz aspekt estetyczny zostawiasz w moich rękach.

Potrzebujesz nietypowych usług z pogranicza wideo i marketingu? Prowadzę konsultacje dla firm i agencji kreatywnych.

PRZYKŁADOWE REALIZACJE

ZOBACZ WIĘCEJ

To tylko wybrane filmy. Jeżeli chcesz zobaczyć moje wszystkie prace, kliknij w przycisk znajdujący się poniżej.

Z KIM PRACOWAŁEM?

Przygotowanie serii poradników dotyczących tematyki rowerowej. Projekt w całości zrealizowany przeze mnie.

Przygotowanie filmu reklamowego na potrzeby promocji książki

Przygotowanie serii materiałów promujących ruch rowerowy z okazji tygodnia zrównoważonego transportu.

Montaż klipu, realizacja materiałów filmowych z wykładów oraz fotografie

OPINIE KLIENTÓW

Współpraca z Maciejem to czysta przyjemność. Perfekcyjnie przygotowany, ma odpowiedź na każde, nawet niezbyt mądre pytanie. Nie pozostawia niczego przypadkowi. Otrzymałam bardzo fachowe wskazówki i wszechstronne wsparcie, a przede wszystkim nagrania, których jakość zdecydowanie przekracza moje oczekiwania. A przy tym wszystko to odbyło się w sympatycznej atmosferze. Zdecydowanie polecam, właściwy człowiek na właściwym miejscu!

Anna Mularczyk-Meyer

Maciek zrobił kilka zdjęć w naszej restauracji Tel Aviv Food & Wine na Poznańskiej w Warszawie. Zdjęcia cudowne. Współpraca bardzo dobra! Liczymy na współpracę w przyszłości Maćku!

telaviv
Tel Aviv Food & Wine

Z Maćkiem mieliśmy okazję robić do tej pory dwa nagrania i wyszły naprawdę super. Pracowity facet, który zna się na swojej robocie. Krótko mówiąc właściwy człowiek na właściwym miejscu. Bardzo polecam!

Bartek Popiel recenzja
Bartek Popiel

Panu Maciejowi udało się zmotować świetny klip video z nie najlepszej jakości materiału filmowego, jaki mu dostarczyliśmy 🙂 Praca z nim była wyjątkowo szybka i skuteczna, a efekty bardzo zadowalające. Gorąco polecam! Sabre Polska na pewno jeszcze będzie korzystało z jego usług.

Dagmara Mateja – Sabre Polska

Rewelacyjny fotograf i wspaniały człowiek, profesjonalista w każdym calu. Polecam z czystym sumieniem. Super podejście do klienta, oby tak dalej, zresztą wszystko widać na jego zdjęciach.

testimonial hi
HifiveGFX

Praca z Maćkiem była doskonała! Przygotowany, perfekcyjny w każdym calu, dbał o każdy detal. Pracowało się nam szybko, w doskonałej atmosferze, a efekt przerósł moje oczekiwania! Bardzo polecam Ola Budzyńska – PaniSwojegCzasu.pl

ola pani
Pani Swojego Czasu
MASZ PYTANIE? NAPISZ DO MNIE