o mnie kolaz zdjec Maciej Sobol

Mam swoje ograniczenia. To chyba najgorsze pierwsze zdanie jakie można o sobie napisać, na stronie „o mnie”. Ok, spróbuję jeszcze raz… Moją najmocniejszą stroną jest nieakceptowanie rzeczy jakimi są tzn. nie toleruję bylejakości. Wszystko musi być idealne, piękne i dopracowane. Przez to nieustannie czuję potrzebę uczenia się i poprawiania swoich zdolności, co przekłada się na zdjęcia.

Jak robię zdjęcia?

Dobre zdjęcia powstają wtedy gdy uwaga skupiona jest na tym co dzieje się między wami. Uśmiechy, pocałunki, czuły dotyk, spojrzenie. Właśnie takie zdjęcia są najpiękniejsze.

Jaki jestem i co lubię?

Najlepiej zaglądnij na mój kanał na YouTube tam podobno nie da się ukryć charakteru. Chyba, że jest się socjopatą. Lubię muzykę, bujanie się w hamaku z książką i robienie zdjęć na kliszy. Od zawsze jeżdżę na rowerze. Raz rzuciłem pracę, wsiadłem na niego i dojechałem do Francji śpiąc po krzakach i zaczepiając ludzi, żeby ich poznać. Dzięki temu dowiedziałem się bardzo wiele o sobie. Po tym wydarzeniu zdecydowałem się żyć na własny rachunek.

Co inni mówią o mnie?

 • Świetna współpraca, profesjonalizm, dużo zabawy i śmiechu, a w rezultacie uchwycone wszystkie „te” momenty! Polecamy z czystym sumieniem! Mamy super zdjęcia z sesji narzeczeńskiej!

  Sesja narzeczeńska Kraków wawel Maciej Sobol fotograf
  Żaneta i Łukasz
 • Bardzo miło i profesjonalnie, piękne zdjęcia! Wspópraca z Maćkiem to czysta przyjemność 🙂

  Sesja narzeczeńska Zakopane - fotograf Maciej Sobol
  Sylwia i Dominik
 • Pełen profesfonalizm połączony z dawką dobrego humoru oraz doświadczenia, zaowocowało pięknymi zdjęciami z sesji narzeczeńskiej. Dziękujemy za wyjątkowe uwiecznienie tych chwil. Co do samych zdjęć, jesteśmy zachwyceni i sesja przerosła nasze oczekiwania. Zdjęcia cudowne 🙂 dziękujemy 🙂 Mam nadzieję że kiedyś jeszcze będziemy mieli okazję współpracować 🙂 Polecamy Maćka jako fotografa!

 • Współpraca z Maćkiem zasługuje na najwyższą ocenę – nie dość, że Maciek robi świetne zdjęcia, to całość odbywa się w miłej i sympatycznej atmosferze. Polecam:)

  Zdjęcia ślubne Tarnów - fotograf Maciej Sobol
  Łukasz
 • Powiemy szczerze, że wybór Macieja jako fotografa, okazał się bardzo trafny. Jego profesjonalizm, poczucie humoru oraz doświadczenie sprawiły, że jesteśmy bardzo zadowoleni z samej sesji która była niesamowitym przeżyciem jak i zdjęć. Gdyby ktoś się nas spytał, czy znamy dobrego fotografa, bez chwili zastanowienia odpowiedzielibyśmy, że tak 😉 i polelibyśmy Macieja. To prawdziwy profesjonalista na dodatek z pasją. Ale przede wszystkim to naprawdę fajna osoba. Dzięki temu że Maciej bardzo szybko nawiązuje kontakt, przełamując barierę „fotograf-klient ” dobrze się bawiliśmy pomimo tego że na początku byliśmy skrępowani. Patrząc na zdjęcia możemy powiedzieć tylko jedno „mistrzostwo!”. Jednym słowem Macieju dzięki za udaną współpracę i polecamy Cię dalej.

 • Zdjęcia wykonane przez Maćka są po prostu piękne i w pełni oddały atmosferę najważniejszego dnia w naszym życiu. Maciek jest profesjonalny i podchodzi do fotografii z ogromnym zaangażowaniem. Serdecznie dziękujemy za wszystkie wspaniałe zdjęcia, za Twoje podejście i ciepłe słowo w trakcie przygotowań do ślubu jak również później 🙂 Powodzenia ! :))

 • W zdjęciach wykonanych przez Pana Macieja można się po prostu zakochać. Doskonale oddają ujęte momenty, do których będziemy wracać dzięki pięknemu albumowi. Profesjonalista w każdym calu. Polecam!

  testimonial3
  Tomasz
 • Polecam w 100%. Przepiękne zdjęcia. Fotograf z powołania z pasją. Bardzo sympatyczna i miła atmosfera podczas sesji narzeczeńskiej. Przy nim nie można czuć się skrępowanym. Czuliśmy się naprawdę wyluzowani. Profesjonalne podejście do klienta. Szybka realizacja zamówienia. Na pewno skorzystamy ponownie z usług Pana Maćka. Bardzo dobrze się bawiliśmy a zdjęcia zachwyciły całą rodzinę. Polecamy. Kasia i Paweł