Kinga & Michał - Fotografia ślubna Łódź

Rodzinny ślub pełen dzieci - Łódź

Ślub nierozerwalnie powiązany jest z radością, tak samo jak posiadanie dzieci. Robiąc zdjęcia ślubne w Łodzi miałem przyjemność uczestniczyć w podwójnie radosnym wydarzeniu. Podczas jednej mszy odbył się nie tylko ślub Kingi z Michałem ale także chrzest ich córeczki…

Read More
Zimowe sesje narzeczeńskie

Zima to czas kiedy życie toczy się spokojniej, kiedy jest czas na odpoczynek, naukę oraz zabranie się za sprawy "na które w sezonie nie ma czasu". Korzystając ze sprzyjającej pogody w listopadzie i grudniu wykonałem kilka sesji narzeczeńskich.

Read More
Angie & Bart - fotografia ślubna Zakopane

Bywają takie wesela, których się nie zapomina. Właśnie tak wspominam wizytę u Angie i Bartka. Energia jaką posiadają zarówno Oni jak i zaproszeni znajomi sprawiła, że parkiet był pusty tylko raz - podczas uroczystości zaślubin odbywającej na zewnątrz… Wierzę, że oglądając te zdjęcia przypomnicie sobie wszystko jeszcze raz!

Read More
Ile powinno kosztować 300 zdjęć u fotografa ślubnego?

to bardzo dobre pytanie i właśnie dzisiaj postaram się na nie odpowiedzieć.  Na wielu grupach Facebookowych związanych ze ślubami widzę posty typu Cześć dziewczyny. Ile zapłaciłyście za fotografa, ile dostałyście zdjęć, bo ja tyle i tyle... i tam leci 70 komentarzy, w których dziewczyny mówią ile zapłaciły i dostały jaką ilość zdjęć. Ze zdjęciami jest troszkę jak z książkami. 

 

Read More
Dlaczego niektórzy fotografowie, oklejają sprzęt tak, aby nie było widać jego nazwy?

W dawnych czasach, kiedy sprzęt nie był aż tak popularny, fotografowie oklejali sprzęt aby ludzie, którzy mogą go potencjalnie ukraść, nie do końca zdawali sobie sprawę z jego wartości. Dzisiaj, kiedy fotografia jest dużo bardziej popularna, aparaty są dostępne wszędzie dla każdego, są też dość przystępne cenowo i pozwalają w zasadzie każdemu robić przyzwoitej jakości zdjęcia. 

Read More
articlesMaciej SobolComment