Posts in galeria
Kinga & Michał - Fotografia ślubna Łódź

Rodzinny ślub pełen dzieci - Łódź

Ślub nierozerwalnie powiązany jest z radością, tak samo jak posiadanie dzieci. Robiąc zdjęcia ślubne w Łodzi miałem przyjemność uczestniczyć w podwójnie radosnym wydarzeniu. Podczas jednej mszy odbył się nie tylko ślub Kingi z Michałem ale także chrzest ich córeczki…

Read More
Zimowe sesje narzeczeńskie

Zima to czas kiedy życie toczy się spokojniej, kiedy jest czas na odpoczynek, naukę oraz zabranie się za sprawy "na które w sezonie nie ma czasu". Korzystając ze sprzyjającej pogody w listopadzie i grudniu wykonałem kilka sesji narzeczeńskich.

Read More
Angie & Bart - fotografia ślubna Zakopane

Bywają takie wesela, których się nie zapomina. Właśnie tak wspominam wizytę u Angie i Bartka. Energia jaką posiadają zarówno Oni jak i zaproszeni znajomi sprawiła, że parkiet był pusty tylko raz - podczas uroczystości zaślubin odbywającej na zewnątrz… Wierzę, że oglądając te zdjęcia przypomnicie sobie wszystko jeszcze raz!

Read More
Zdjęcia ślubne na kliszy? Jak wygląda dzisiaj Ślub analogowy?

Czy da się w ogóle zrobić zdjęcia ślubne na kliszy? Czy analogowe zdjęcia ślubne mają jakiś sens w dzisiejszych czasach? Przecież jeszcze 12 lat temu (post piszę w 2017 roku), fotografowało się na kliszy, a lustrzanki cyfrowe miały gorszą jakość niż dzisiejsze telefony. Czy można więc odróżnić zdjęcia ślubne na kliszy od cyfrowych? Zobacz post to się dowiesz!

Read More
galeriaMaciej SobolComment
Żaneta & Łukasz - sesja narzeczeńska | Wawel Kraków

Czyli jak jazda na rowerze stała się inspiracją do sesji narzeczeńskiej pod krakowskim Wawelem... Ale po kolei. Lubię jeździć na rowerze. To mój sposób na wakacje oraz główny środek transportu  w mieście. Odkąd przeprowadziłem się do Krakowa, koło Wawelu przejechałem spokojnie kilkadziesiąt razy. Jadąc zimą ubiegłego roku wypatrzyłem plac zabaw, który był nieco ukryty od wzroku ciekawskich oczu. 

Read More
galeriaMaciej SobolComment