Kasia & Marek - Analogowa sesja ślubna [k. Dębicy]

Sesja narzeczeńska zrobiłem w całości na kliszy w lesie nie daleko Folwarku Cyziówka (okolice Sędziszowa Małopolskiego). Aby porobić foty wyrwaliśmy się ze ślubu na około 30 minut. Gdy ma się takich wspaniałych i ślicznych modeli jak Kasia i Marek pół godziny to aż za dużo:) Nie chcecie poprowadzić warsztatów z pozowania?

Podczas moich kombinacji i ich wygibasów oraz dzielnego właściciela Mercedesa W108 powstało 72 zdjęcia (odpowiednik 2 rolek kliszy małoobrazkowej). Jestem mega zadowolony ze zdjęć i z wielką chęcią szukam wariatów do tego typu akcji!

Samochód pochodzi z 1971 roku i został własnoręcznie odrestaurowany przez właściciela. Proces trwał 4 lata i pochłonął ogromną ilość gotówki oraz wieczorów po pracy. Jeśli podoba wam się auto to zerknijcie tutaj: Mercedes W108 wynajem.

Para: Kasia i Marek

Opinia Kasi i Marka

Zależało nam na uwiecznieniu najpiękniejszych chwil z naszego ślubu i wesela, na zdjęciach które nie są ustawiane, na których przede wszystkim widać emocje. Maciek spadł nam z nieba, to prawdziwy artysta. Potrafi uchwycić to, co najważniejsze w bardzo oryginalny sposób. Świetnie się bawiliśmy przy sesji, Maciek stworzył wspaniałą atmosferę, rozładował emocje, dawno się tak nie uśmialiśmy :-) Bardzo bardzo i jeszcze raz bardzo polecamy, w szczególności parom, które nie przepadają za zdjęciami i sesjami ;-) Maciek potrafi to tak zrobić, żeby wyszło naturalnie i oryginalnie. Nic tylko teraz oprawiać w ramki :-) DZIĘKUJEMY! Kasia i Marek